Chlazení

K prodeji nabízíme chladiče od firmy Lindr, a to jednokohoutové i vícekohoutové přenosné. Můžete si u nás objednat i profi zařízení do restaurací. Skladem držime základní druhy příslušenství jako jsou naražeče, kohouty, pivní vedení, rychlospojky, těsnění, sanitační adaptéry atd.

Ceny víkendového půjčovného

● Chladič – 300,- Kč (1. 4. – 31. 10. + Vánoce, Velikonoce, Silvestr, svátky)
● Chladič 2xkohout – 450,- Kč (1. 4. – 31. 10. + Vánoce, Velikonoce, Silvestr, svátky)
● Chladič – 200,- Kč (mimosezona 1. 11. – 31. 3.)
● Chladič 2xkohout – 300,- Kč (mimosezona 1. 11. – 31. 3.)
● Chladič na 1 den v týdnu s vrácením do pátku – 150,- Kč
● Party pípa, naražeč – 50,- Kč (záloha 800 Kč)
● Ceny jsou platné při zakoupení piva u nás. Bez piva jsou dvojnásobné.

Včasná rezervace

V sezóně prosíme o včasnou rezervaci chlazení, min. 7 dní předem. Na zapůjčení chlazení nepožadujeme zálohu, jen prokázání totožnosti. Chladič se sudy za cenu víkendového půjčovného je možno odebrat již ve čtvrtek a vrátit až v úterý. Vyhnete se tak páteční špičce.

Sanitace

Cena 250,- Kč za 1 chladicí okruh (1 kohoutové chlazení). Sanitaci většinou stihneme do druhého dne. Doporučujeme se raději telefonicky objednat a využít dny z kraje týdne. Pamatujte, že znečistěné trubky můžou i jinak vynikající pivo degradovat na ,,nechutný patok“. Sanitaci provádíme mechanicko-chemickou cestou s použitím sanitačních kuliček
a chemického roztoku.

Dárkové předměty

Kromě klasických lahvových a sudových piv nabízíme také široký sortiment dárkových předmětů s pivní tématikou. V nabídce máme například odnosové tašky na lahvové pivo, sklenice a půllitry většiny pivovarů, jejichž pivo u nás můžete zakoupit. Dále nabízíme také pivní trička a čepice či oblíbenou pivní kosmetiku. Samozřejmostí jsou pivní packy, ať už jednodruhové nebo různě namíchané, dárkové odnosky na pivní speciály a různé druhy pětilitrových pivních soudků.