Pivní Anděl Chrudim a Havlíčkův Brod nabízí široký výběr sudových piv a pivních speciálů od malých regionálních pivovarů, až po ty největší. Zaměřujeme se především na výrobky z produkce Měšťanského pivovaru v Kutné Hoře a Zámeckého pivovaru Břeclav. Nově jsou otevřeny pobočky v Břeclavi a Rousínově, které naleznete přímo v rámci prodejen potravin ENAPO.

V naší nabídce také najdete širokou nabídku lahvového sortimentu, vína, kvalitních destilátů, ale i nealkoholických nápojů, gastronomického a koloniál sortimentu. Každý měsíc doplňujeme aktuální ceník o akční leták, který slouží ke zvýhodněnému nákupu vybraného sortimentu. Akční leták obsahuje ceny za kus při odběru jednoho kusu, nebo zvýhodněné ceny při odběru celého balení. Toto rozdělení se ovšem nevztahuje na akční nabídku, která je zvýrazněna červenými cenovkami.


A co ještě nabízíme?

  • bezplatný rozvoz objednaného zboží (platí pro pobočky Chrudim a Havlíčkův Brod)
  • zapůjčení výčepní techniky
  • platbu můžete provést bezkontaktně platební kartou nebo v hotovosti
  • naši obchodní zástupci pracují i jako doručovatelé vašich objednávek, takže díky tomu budete vždy v osobním kontaktu, který je dle nás velmi důležitý (platí pro pobočky Chrudim a Havlíčkův Brod)
  • a samozřejmě vám poradíme při plánování vašich akcí


Těšíme se na společnou spolupráci.
Tým Pivního Anděla


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

pozadí